niedziela, 9 października 2011

Tańcowała igła z nitką.

Dzisiaj nie będzie o decoupagu i pracowni, bo tak zupełnie na początku było co innego. 
Z moją( Kasia)  przyjaciółką połączyły nas wspólne pasje, a jedną z nich było wyszywanie.
 Na początku, jak pewnie wiele z Was, patrząc na piękne  wzory wyszyte przez zdolne bestie myślałam, że ja tak nigdy nie będę potrafiła  . Więc zaczęłam od wyszycia jakiegoś bardzo prostego hafciku, były to słoneczniki. 


Dziś nie mogę na to patrzeć.

Ja jak to ja, lubię wszystko co ma słuszne rozmiary, a nie jakieś pypciu-rybciu małe, więc pomyślałam: co mi szkodzi dołożyć kilka krzyżyków do wzoru tu i tam. Jak się domyślacie, wazon ze słonecznikami wyszedł trochę mało kształtny, a właściwie całkowicie rozjechany. Moja przyjaciółka  popukała się tylko w czoło, pokiwała głową z politowaniem i kazała mi pruć . No ale jak widziałyście w końcu się udało.
Poza tym orzekła ona, że taka głupia to ja nie jestem i nie będę wyszywać  hafcików małych, tylko zmusiła mnie do wyszycia Arabki .


Przeklinałam ją pod nosem ( to znaczy Arabkę), ale na koniec byłam z siebie dumna.
I tak przez długie wieczory "dłubałyśmy" sobie z moją przyjaciółką- Qrką Domową i powstało kilka innych obrazów malowanych igłą i nitką.

Jest ich dużo więcej, ale nie będę Was zanudzać. Teraz mam trochę mniej czasu na wyszywanie, ale wciąż powstaje coś nowego


Tak więc sentencja na dziś: Warto mieć przyjaciół, którzy pomogą Ci uwierzyć we własne siły i dzielić  z nimi swoje pasje .

Zapraszamy wciąż na candy macie jeszcze tydzień.
Życzymy pięknej niedzieli

 


7 komentarzy:

 1. Przepiękne hafty,Arabka i Kosz to moi faworyci w rankingu do I miejsca;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. NO POMYŚLAŁBY KTO ,ŻE JA TAKA ZMUSZAJĄCA JESTEM...A KUBECZEK Z QRKA...NO TO PRZYJACIÓŁKA ZAWSZE POD RĘKĄ:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem fanka haftowanych krzyżykami obrazków, ale Twoje naprawdę mnie zachwyciły. Wyglądają jak malowane...no i widać ogrom włożonej w nie pracy.Piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny WASZE gile są PRZEPIĘKNE!!!!!! zACHWYCAJĄCE!

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę mieć to blogowe cudo w obserwowanych, tu jest piękniee!!! Cieszę się że wybrałam sobie kiedyś taki nick, teraz będzie mi się dobrze kojarzył;) Pozdrawiam i zapraszam oczywiście do mojego kącika o szyciu;) http://myslezedamrade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za udział w konkursie i zapraszam po nagrodę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszytsko piekne ale sloneczniki przycigaka moj wzrok :)

  OdpowiedzUsuń