wtorek, 18 stycznia 2011

Pierwsze warsztaty.

No i tak, ciągle nie mamy czasu pisać bo zajmuje nas wiele rzeczy, które wszystkie mają na sobie karteczkę z napisem "PILNE!!!!!!!"

Póki co ciągle do przodu . Cały czas rozwijamy naszą małą galeryjkę i staramy się powoli realizować nasze twórcze pomysły. Teraz zafascynowały nas przecierki i bielenia. Tak naprawdę zawsze nas fascynowały , ale nigdy nie było dość czasu by się tym zająć. Ale teraz w styczniu nastała ich era. Tak więc bielimy co się da. Zdjęcia z naszych szaleństw już niebawem.
No i cały czas myślimy co by tu jeszcze zaproponować wielbicielom nietuzinkowych przedmiotów. No i musimy się sprężać w tym myśleniu i działaniu , bo konkurencja czuwa i powstaje na pęczki. Ale grunt to wierzyć we własne zdolności, robić swoje licząc , że ktoś to doceni. Dlatego w telefonie wpisałam sobie na przywitanie "NIE PODDAWAJ SIĘ". A jest jeszcze kilka innych dziedzin, w których to motto się nam przydaje. Ale jak powiedziała pewna mądra Qra Domowa : "Najważniejsze, że robicie to co lubicie" No i racja !!!!!
A w Pracowni odbyły się pierwsze warsztaty dla nowych amatorek decoupagu. Grupa była świetna i zajęcia przebiegały w twórczej i wesołej atmosferze. My jesteśmy zadowolone bardzo , mamy nadzieję , że nasze uczestniczki też. Wklejamy kilka fotek z warsztatów.
Pozdrawiamy wszystkich gorąco i wciąż obiecujemy poprawę w częstotliwości blogowego życia.2 komentarze:

  1. Galeria prezentuje się ładnie. Widać ,że było dużo chętnych osób do nauki decou . Życzę powodzenia ! Pozdrawiam, Bajka

    OdpowiedzUsuń
  2. O raju gdzie ja byłam,że tu jeszcze nie byłam ..olaboga!
    Ale wróce,jeszcze dziś wróce tu.

    OdpowiedzUsuń